Popraw swoje samopoczucie

Na polskim rynku działamy od 1990 roku. Daliśmy się poznać jako solidny partner handlowy na którym można polegać. Nasi klienci to głównie hurtownie i sklepy oferujące upominki i artykuły orientalne.

Nasza Firma zajmuje się głównie importem oraz dystrybucją towarów z dalekiego wschodu. Głównym profilem działalności jest sprzedaż kadzidełek zapachowych importowanych przez nas z Indii.

Współpracujemy z wieloma markowymi producentami kadzidełek w Indiach będąc autoryzowanym przedstawicielem takich producentów jak HEM CORPORATION co pozwala nam na utrzymanie szerokiego i stale dostępnego i wciąż powiększanego asortymentu.

about-us-01.jpg
Wpraw się
w dobry nastrój

W stałej ofercie posiadamy ponad 150 zapachów kadzidełek w kilku kategoriach cenowych. Nasza oferta zawiera także naturalne indyjskie olejki zapachowe w kilkunastu zapachach a także dostępne od niedawna wysokiej jakości kadzidełka stożkowe HEM oraz kadzidełka szlachetne HEM.

Jako asortyment uzupełniający oferujemy podstawki do kadzidełek w kilku rodzajach, także domki do aromatoterapii oraz upominki wykonane z kamienia mydlanego.

Naszym stałym odbiorcom oferujemy doskonałe warunki współpracy oraz gwarantowane szybkie dostawy we wskazane miejsce poprzez firmę kurierską lub za pośrednictwem poczty polskiej.

Osoby zainteresowane hurtowym zakupem kadzideł zapachowych między innymi firmy HEM lub akcesoriów do aromatoterapii zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Istnieje możliwość składania zamówień na wybrane przez siebie towary za pośrednictwem internetu. Dostęp do naszej oferty w której prezentujemy oferowane przez nas towary nie wymaga rejestracji i umożliwia sprawdzenie, a także wybór towaru lub kategorii której posiadaniem w swojej ofercie możecie być zainteresowani.

Co mówią o nas nasi Klienci

testimonial-avata-01.jpg
star star star star star
Katarzyna

Zamówiłam kadzidełka z polecenia mojej koleżanki, która była nimi zachwycona. Już po pierwszym użyciu zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Polecam każdemu!!

testimonial-avata-02.jpg
star star star star star
najaranyjarek

Niesamowicie piękny zapach i ten spokój, który odczuwam podczas palenia kadzidełek zapachowych, to coś czego nie da się opisać słowami, to trzeba przeżyć.

testimonial-avata-01.jpg
star star star star star
Iwonka B.

Początkowo nie wierzyłam w magiczną moc relaksacji przy pomocy kadzidełek. Jednak dużo czytałam na ten temat i postanowiłam zaryzykować. To była dobra decyzja. Nigdy nie byłam bardziej zrelaksowana niż teraz.